Nowoczesne Rozwiązania w Budownictwie

USZCZELNIENIA I SYSTEMY PRZERW ROBOCZYCH, Zbrojenia Betonu, chemia budowlana
Produktów
0 +
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0 +

Nowoczesne rozwiązania w budownictwie

Postaw na solidnego dostawcę materiałów

ARS-3 jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, działającą na terenie całego kraju od 2002r. Specjalizujemy się w innowacyjnych, niezawodnych technologiach i rozwiązaniach dla budownictwa.

Wiele zrealizowanych inwestycji potwierdza zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas nasi partnerzy, czego efektem jest mocno ugruntowana pozycja firmy na rynku budowlanym.

Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów, dobrze rozwinięta sieć handlowo-logistyczna, profesjonalna obsługa oraz rzetelność świadczonych przez nas usług dają solidną podstawę do prawidłowego funkcjonowania każdej inwestycji budowlanej z udziałem naszej firmy.

Gazele Biznesu ARS-3

Misja i wizja

Pewność

i terminowość

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz aktualnej wiedzy na temat najnowszych technologii oferujemy Państwu swoje wsparcie i pomoc w całym procesie realizacji zamówienia.

Wsparcie

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra chętnie służy pomocą w zakresie optymalnego doboru asortymentu.

Najwyższy poziom realizacji zlecenia

Naszą misją jest oferowanie produktów i realizacji zlecenia na najwyższym poziomie.

Założono w

2002 roku

Benefity

Współpracujemy z najlepszymi

Jakość

Rzetelność to nasza wizytówka! Firma ARS-3 słynie z wysokiej jakości swoich usług. Dzięki dbałości o detale oraz użyciu najwyższej klasy materiałów, firma gwarantuje inwestycjom trwałość i odporność na uszkodzenia. Każdy projekt jest realizowany z dokładnością, od początku do końca.

Nowoczesne rozwiązania

Oferujemy nowoczesne rozwiązania dające solidną podstawę do prawidłowego funkcjonowania każdej inwestycji budowlanej. Jesteśmy na czele innowacji w swojej branży. Stosując najnowsze technologie w zakresie izolacji przeciwwodnej, hydroizolacji i techniki zbrojenia betonu. Oferujemy rozwiązania, które przekraczają standardy branżowe.

Doświadczenie

Współpracując z ARS-3, korzystasz z wieloletniego doświadczenia firmy. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy mają za sobą setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego kraju.

ARS-3 to solidny partner wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, rzetelność, czas oraz nowoczesność.

Atrakcyjna oferta

Oferujemy Państwu bardzo bogatą ofertę: uszczelnień i systemów przerw roboczych, produktów dla technik zbrojenia betonu, szalunków oraz sprzęt budowlany. ARS-3 oferuje konkurencyjne ceny, zachowując przy tym wysoki standard świadczonych usług. Szeroki zakres oferowanych rozwiązań pozwala na indywidualne podejście do każdej inwestycji i dopasowanie oferty do specyficznych potrzeb klienta.

Bezpieczeństwo

Współpracując z nami, nasi partnerzy nie muszą się martwić o terminy oraz jakość wykonania. Produkty dostarczamy z zachowaniem ustalonych terminów. Bezpieczeństwo klienta jest dla nas priorytetem. Przestrzegamy wszystkich norm i regulacji dotyczących bezpieczeństwa na budowach, co gwarantuje spokój i pewność klientów.

Referencje

Posiadamy referencje setek firm budowlanych z którymi współpracujemy od wielu lat. Opinia i zadowolenie naszych klientów są najlepszą reklamą firmy ARS-3.

NOWOCZESNE Rozwiązania w budownictwie

Kompleksowo obsługujemy inwestycje na terenie całego kraju w zakresie:

Aby sprostać stawianym wymaganiom  przez naszych klientów, stale poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę o kolejne rozwiązania oraz produkty.

Zespół profesjonalistów

Nagrody i referencje

W 2012 roku znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, otrzymując nagrodę Gazele Biznesu 2012.

Autorem rankingu jest firma Coface Poland a publikuje go Puls Biznesu – ogólnopolski dziennik specjalistyczny poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie wydawany przez Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.