Copyright © 2019 ARS-3 Sp. z o.o. Sp. k.
Export Manager
  • +48 600 922 656
Open
SklepMiejski.pl - mała architektura miejska

Specyfiką działalności portalu SklepMiejski.pl jest produkcja i sprzedaż elementów małej architektury miejskiej takich jak: stojaki rowerowe, ławki miejskie, place zabaw, siłownie zewnętrzne, miejskie kosze na śmieci, popielnice, donice, słupki i barierki itp.

Sklep Miejski oferuję szeroki wybór uniwersalnych modeli z branży małej architektury. Nasze produkty zapewniają spokojny wypoczynek i rekreację oraz zapewniają zachowanie bezpieczeństwa i porządku w różnych częściach przestrzennych miasta – zarówno na obszarach publicznych, jak i prywatnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą portalu SklepMiejski.pl
Tel. +48 883 901 149, Email: biuro@sklepmiejski.pl

Mała architektura miejska ma kluczowe znaczenie w miastach oraz firmach, w którym porządek przestrzeni publicznej jest fundamentem zagospodarowania przestrzennego. Portal firmy Sklep Miejski rozumiejąc zmieniający się świat oraz nowe potrzeby rynku architektury miejskiej oraz firmowym potrzebom, oferuje i dostarcza innowacyjne rozwiązania wykonane przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Niezbędnym elementem wyposażenia architektury parku jest mała architektura. Takie produkty jak ławki parkowe oraz inne oferowane przez nas produkty nadają styl oraz wypełniają przestrzeń miejską. Nasza architektura wyróżnia się najwyższą jakością materiałów wykorzystanych, trwałością, efektownym wyglądem oraz atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu oferowane produkty małej architektury będą spełniały swoją rolę przez wiele lat.

Ława miejska z oferty SklepMiejski.pl

Nasza oferta to nie tylko wyposażenie parków w elementy małej architektury, ale także produkty, które stosujemy w firmach, osiedlach, ulicach, rynkach miast, deptakach, przed budynkami szkół i przedszkoli, w garażach podziemnych, na parkingach miejskich, galeriach i centrach handlowych. Szeroki zakres zastosowania, w których znajduje się mała architektura miejska wymaga zróżnicowanej oferty produktów zagospodarowania przestrzeni. Oferujemy produkty tańsze oraz te spełniające wyższe wymagania. Wykonujemy wyroby o zróżnicowanym wzornictwie, z różnych materiałów i w różnych rozmiarach ceny oraz zamówienia na konkretne produkty.

Zapraszamy do współpracy SklepMiejski.pl